User Diff (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Language
ar: اللغة

en: View
ar: عرض

en: Theme
ar: حلة

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: Picture
ar: الصورة

en: Active
ar: نشط

en: Signature
ar: التوقيع

en: Deleted
ar: محذوف

en: Blocked
ar: ممنوع

en: view revisions
ar: يعرض المراجعات

en: !date by !username
ar: !date بواسطة !username

en: revert
ar: استرجاع

en: Revision
ar: مراجعة

en: current revision
ar: المراجعة الحالية

en: Changed
ar: تم التغير
