User Diff (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Language
bs: Jezik

en: View
bs: Pregled

en: Theme
bs: Tema

en: Picture
bs: Slika

en: Active
bs: Aktivan

en: Signature
bs: Potpis

en: Blocked
bs: Blokiran

en: view revisions
bs: pogledaj revizije

en: !date by !username
bs: !date od !username

en: revert
bs: vratiti

en: Revision
bs: Revizije

en: current revision
bs: trenutna revizija
