User Diff (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: View
et: Kuva

en: Theme
et: Teema

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Picture
et: Pilt

en: Active
et: Aktiivne

en: Signature
et: Allkiri

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: view revisions
et: redaktsioonide vaatamine

en: !date by !username
et: !date - !username

en: revert
et: tühista

en: Revision
et: Redaktsioon

en: current revision
et: praegune redaktsioon

en: Changes to %name
et: %name muudatused

en: Changed
et: Muudetud

en: View changes
et: Vaata muudatusi
