User Diff (7.x-1.2) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Language
fil: Wika

en: View
fil: Tingnan

en: Picture
fil: Larawan

en: Active
fil: Aktibo

en: Signature
fil: Lagda

en: Deleted
fil: Tinanggal

en: Blocked
fil: Hinadlangan
