User Diff (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: View
he: צפיה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Picture
he: תמונה

en: Active
he: פעיל

en: Added
he: התווסף

en: Signature
he: חתימה

en: Deleted
he: נמחק

en: Blocked
he: חסום

en: view revisions
he: צפיה בגרסאות

en: !date by !username
he: !date מאת !username

en: revert
he: שחזר

en: Show diff
he: הצג הבדלים

en: Revision
he: גרסה

en: current revision
he: גרסה נוכחית

en: Select different revisions to compare.
he: בחר מהדורות שונות להשוואה.

en: next diff >
he: השינוי הבא >

en: < previous diff
he: < שינוי קודם

en: Current revision:
he: מהדורה נוכחית:

en: Revision of !new_date:
he: מהדורה של !new_date:

en: Changes to %name
he: משתנה ל-%name

en: No visible changes
he: אין שינויים נראים לעין

en: Diff
he: שינוי

en: Changed
he: השתנה

en: Legend
he: מקרא

en: Comparing two revisions:
he: השוואת שתי מהדורות:

en: Highlight changes
he: הדגש שינויים

en: List revisions
he: הצג מהדורות

en: Show latest diff
he: הצג שינוי אחרון
