User Diff (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Language
kk: Тіл

en: View
kk: Қарау

en: Picture
kk: Сүрет

en: Active
kk: Белсенді

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: view revisions
kk: ревизияларды көру

en: !date by !username
kk: !username<br />!date

en: Revision
kk: Ревизия

en: current revision
kk: соңғы ревизия
