User Diff (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Added
kn: ಸೇರಿಸಲಾಗಿದ್ದು

en: Signature
kn: ಸಹಿ

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: Blocked
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿಸಲಾದ

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Diff
kn: ಡಿಫ್

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
