User Diff (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Language
si: භාෂාව

en: Picture
si: පින්තූරය

en: Signature
si: අත්සන
