User Diff (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Language
sr: Језик

en: View
sr: Преглед

en: Theme
sr: Тема

en: Changed
sr: Промењен
