User Diff (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Language
uk: Мова

en: View
uk: Перегляд

en: Theme
uk: Тема

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Picture
uk: Зображення

en: Active
uk: Активно

en: Added
uk: Додано

en: Signature
uk: Підпис

en: Deleted
uk: Видалено

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: view revisions
uk: переглянути версії

en: !date by !username
uk: !date від !username

en: revert
uk: відновити

en: Show diff
uk: Показати різницю

en: Revision
uk: Редакція

en: current revision
uk: поточна редакція

en: Select different revisions to compare.
uk: Обрати версії для порівняння.

en: next diff >
uk: наступна різниця >

en: < previous diff
uk: < попередня різниця

en: Current revision:
uk: Поточна версія:

en: Revision of !new_date:
uk: Версія від !new_date:

en: Changes to %name
uk: Зміни в %name

en: No visible changes
uk: Змін не помічено

en: Diff
uk: Різниця

en: Changed
uk: Змінено

en: No highlighting
uk: Немає підсвічування

en: Time Zone
uk: Часовий пояс

en: Legend
uk: Легенда

en: Comparing two revisions:
uk: Порівняти дві версії:

en: Highlight changes
uk: Підсвітити зміни

en: List revisions
uk: Список версій

en: Show latest diff
uk: Останні зміни

en: View changes
uk: Перегляд змін
