User Diff (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Language
be: Мова

en: View
be: Праглядзець

en: Theme
be: Тэма

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Active
be: Актыўна

en: Added
be: Дадана

en: Signature
be: Подпіс

en: Deleted
be: Выдалена

en: Blocked
be: Заблакавана

en: view revisions
be: прагляд версіяў

en: !date by !username
be: !date ад !username

en: revert
be: адкат

en: Revision
be: Версія

en: current revision
be: бягучая версія
