User Diff (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: View
bg: Прегледай

en: Picture
bg: Изображение

en: Active
bg: Активен

en: Added
bg: Добавено

en: Signature
bg: Подпис

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Blocked
bg: Блокиран

en: view revisions
bg: виж редакциите

en: !date by !username
bg: !date от !username

en: revert
bg: връщане

en: Revision
bg: Редакция

en: current revision
bg: текуща редакция
