User Diff (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Language
ca: Llengua

en: View
ca: Mostra

en: Theme
ca: Tema

en: Picture
ca: Imatge

en: Active
ca: Actiu

en: Signature
ca: Signatura

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: view revisions
ca: accedeix a les revisions

en: !date by !username
ca: !date per !username

en: revert
ca: reverteix

en: Show diff
ca: Mostrar diferències

en: Revision
ca: Revisió

en: current revision
ca: revisió actual

en: Select different revisions to compare.
ca: Selecciona diferents revisions per comparar.

en: next diff >
ca: següent diferència >

en: < previous diff
ca: < anterior diferència

en: Current revision:
ca: Revisió actual:

en: Revision of !new_date:
ca: Revisió de !new_date:

en: Changes to %name
ca: Canvia a %name

en: No visible changes
ca: No hi ha canvis visibles

en: Diff
ca: Diferència

en: Changed
ca: Canviat

en: No highlighting
ca: Sense ressaltar

en: Legend
ca: Llegenda

en: Comparing two revisions:
ca: Comparant dues revisions:

en: Highlight changes
ca: Ressalta els canvis

en: View changes
ca: Visualitza canvis

en: Updated by !name on @date
ca: Actualitzar per !name el @date
