User Diff (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Language
cs: Jazyk

en: View
cs: Zobrazit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Picture
cs: Obrázek

en: Active
cs: Aktivní

en: Signature
cs: Podpis

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Blocked
cs: Zablokován

en: view revisions
cs: zobrazit revize

en: !date by !username
cs: !date od !username

en: revert
cs: vrátit

en: Revision
cs: Revize

en: current revision
cs: aktuální verze

en: Changed
cs: Změněno

en: Legend
cs: Legenda
