User Diff (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Language
gl: Idioma

en: View
gl: Ver

en: Theme
gl: Tema

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Picture
gl: Imaxe

en: Active
gl: Activo

en: Signature
gl: Sinatura

en: Deleted
gl: Borrado

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: view revisions
gl: ver revisións

en: !date by !username
gl: !date por !username

en: revert
gl: volver

en: Revision
gl: Revisión

en: current revision
gl: revisión actual

en: Changed
gl: Cambiado
