User Diff (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: View
is: Skoða

en: Theme
is: Þema

en: Picture
is: Mynd

en: Active
is: Virkt

en: Signature
is: Undirskrift

en: Blocked
is: Óvirkur

en: view revisions
is: skoða útgáfur

en: !date by !username
is: !date eftir !username

en: revert
is: bakfæra

en: Revision
is: Útgáfa

en: current revision
is: núgildandi útgáfa

en: next diff >
is: næsta breyting >

en: < previous diff
is: < fyrri breyting

en: Changes to %name
is: Breytingar á %name

en: View changes
is: Skoða breytingar
