User Diff (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Language
ja: 言語

en: View
ja: ビュー

en: Theme
ja: テーマ

en: User Name
ja: ユーザー名

en: Picture
ja: 写真

en: Active
ja: アクティブ

en: Signature
ja: 署名

en: Deleted
ja: 削除済み

en: Blocked
ja: ブロック

en: view revisions
ja: リビジョンを表示

en: !date by !username
ja: !date - !username

en: revert
ja: 戻す

en: Revision
ja: リビジョン

en: current revision
ja: 現在のリビジョン

en: Current revision:
ja: 現在のリビジョン:

en: No visible changes
ja: 変更は見当たりません

en: Diff
ja: 差分

en: Changed
ja: 変更済

en: Legend
ja: 用例

en: Comparing two revisions:
ja: 2つのリビジョンを比較:

en: List revisions
ja: リビジョンを一覧表示

en: Show latest diff
ja: 最終の差分を表示

en: View changes
ja: 変更内容を表示

en: You must enable the 'Inline diff' block to use this feature
ja: この機能を使用するためには、'Inline diff'ブロックを有効しなければなりません。
