User Diff (7.x-1.3) - en to no translation catalogue (34 entries)

en: delete
no: slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Language
no: Språk

en: View
no: Vis

en: Theme
no: Utseendemal

en: Picture
no: Bilde

en: Active
no: Aktiv

en: Added
no: Lagt til

en: Signature
no: Signatur

en: Deleted
no: Slettet

en: Blocked
no: Blokkert

en: view revisions
no: se på tidligere versjoner

en: !date by !username
no: !date av !username

en: revert
no: tilbakefør til tidligere versjon

en: Show diff
no: Vis forskjell

en: Revision
no: Versjon

en: current revision
no: denne versjonen

en: Select different revisions to compare.
no: Velg to forskjellige versjoner for sammenligning

en: next diff >
no: neste forskjell >

en: < previous diff
no: < forrige forskjell

en: Current revision:
no: Gjeldende versjon:

en: Revision of !new_date:
no: Versjon fra !new_date:

en: Changes to %name
no: Endringer i %name

en: No visible changes
no: Ingen synlige endringer

en: Diff
no: Forskjell

en: Changed
no: Endret

en: Comparing two revisions:
no: Sammenligner to versjoner:

en: List revisions
no: List versjoner

en: Show latest diff
no: Vis siste forskjell

en: View changes
no: Vis endringer

en: Updated by !name on @date
no: Oppdatert av !name @date

en: You must enable the 'Inline diff' block to use this feature
no: Du må aktivere «Inline diff»-blokken for å bruken denne funksjonaliteten

en: @revision by @name
no: @revision av @name

en: Revisions for @title
no: Versjoner for @title
