User Diff (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Language
pl: Język

en: View
pl: Widok

en: Theme
pl: Skórka

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Picture
pl: Obraz

en: Active
pl: Aktywne

en: Added
pl: Dodano

en: Signature
pl: Podpis

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: view revisions
pl: przeglądanie wersji

en: !date by !username
pl: !date przez !username

en: revert
pl: przywróć

en: Show diff
pl: Pokaż różnice

en: Revision
pl: Wersja

en: current revision
pl: aktualna wersja

en: Select different revisions to compare.
pl: Wybierz różne wersje do porównania.

en: next diff >
pl: następna różnica >

en: < previous diff
pl: < poprzednia różnica

en: Current revision:
pl: Obecna rewizja:

en: Revision of !new_date:
pl: Wersja z !new_date:

en: Changes to %name
pl: Zmień na %name

en: No visible changes
pl: Brak widocznych zmian

en: Changed
pl: Zmieniono

en: No highlighting
pl: Bez podświetlania

en: Legend
pl: Legenda

en: Comparing two revisions:
pl: Porównanie dwóch rewizji:

en: Highlight changes
pl: Pokaż zmiany

en: List revisions
pl: Wylistuj rewizje

en: Show latest diff
pl: Pokaż najnowsze różnice

en: View changes
pl: Zobacz zmiany

en: @revision by @name
pl: @revision autorstwa @name

en: Revisions for @title
pl: Rewizje dla @title
