User Diff (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Language
sv: Språk

en: View
sv: Visa

en: Theme
sv: Tema

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Picture
sv: Bild

en: Active
sv: Aktiv

en: Added
sv: Tillagd

en: Signature
sv: Signatur

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Blocked
sv: Spärrad

en: view revisions
sv: visa versioner

en: !date by !username
sv: !date av !username

en: revert
sv: återställ

en: Show diff
sv: Visa skillnad

en: Revision
sv: Version

en: current revision
sv: nuvarande version

en: Select different revisions to compare.
sv: Välj olika versioner att jämföra.

en: next diff >
sv: nästa skillnad >

en: < previous diff
sv: < föregående skillnad

en: Current revision:
sv: Nuvarande version:

en: Revision of !new_date:
sv: Version för !new_date:

en: Changes to %name
sv: Ändringar för %name

en: No visible changes
sv: Inga synliga förändringar

en: Diff
sv: Skillnad

en: Changed
sv: Ändrad

en: User Email
sv: Användarens e-post

en: No highlighting
sv: Ingen framhävning

en: Legend
sv: Teckenförklaring

en: Comparing two revisions:
sv: Jämför två versioner:

en: Highlight changes
sv: Framhäv ändringar

en: List revisions
sv: Visa versioner

en: Show latest diff
sv: Visa senaste skillnad

en: View changes
sv: Visa ändringar

en: Updated by !name on @date
sv: Uppdaterad av !name den @date

en: Inline diff
sv: Radvis skillnad

en: You must enable the 'Inline diff' block to use this feature
sv: Du måste aktivera blocket "Radvis skillnad" för att använda denna funktion

en: @revision by @name
sv: @revision av @name

en: Revisions for @title
sv: Versioner för @title
