User Diff (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Language
ur: زبان

en: View
ur: مشاہدہ کریں
