User Diff (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: View
vi: Xem

en: Theme
vi: Sắc thái

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: Active
vi: Hoạt động

en: Added
vi: Đã thêm

en: Signature
vi: Chữ ký

en: Deleted
vi: Đã xóa

en: Blocked
vi: Đã khóa

en: view revisions
vi: xem các bản duyệt

en: !date by !username
vi: !date bởi !username

en: revert
vi: trở lại

en: Revision
vi: Bản duyệt

en: current revision
vi: bản duyệt hiện tại

en: Diff
vi: Khác biệt

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: No highlighting
vi: Không tô màu

en: Legend
vi: Chú giải
