User Diff (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Language
bn: ভাষা

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Picture
bn: ছবি

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Signature
bn: স্বাক্ষর

en: Blocked
bn: নিষ্ক্রিয়

en: !date by !username
bn: !date এ !username কর্তৃক
