User Diff (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Language
eo: Lingvo

en: View
eo: Vidu

en: Picture
eo: Bildo

en: Active
eo: Aktiva

en: Signature
eo: Subskribo

en: Deleted
eo: Forigita

en: Blocked
eo: Blokita

en: view revisions
eo: vidi reviziojn

en: !date by !username
eo: !date de !username

en: revert
eo: malfari

en: Revision
eo: Revizio

en: current revision
eo: aktuala revizio
