User Diff (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: delete
is: strika

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Language
is: Mál

en: View
is: Vís

en: Picture
is: Mynd

en: Active
is: Virkin

en: Signature
is: Undirskrift

en: Deleted
is: Strikað

en: Blocked
is: Sperrað

en: view revisions
is: síggja útgávur

en: !date by !username
is: !date av !username

en: revert
is: før aftur

en: Revision
is: Útgáva

en: current revision
is: núverandi útgáva
