User Diff (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: View
hy: Դիտել

en: Picture
hy: նկար

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Blocked
hy: Արգելափակված
