User Diff (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Language
jv: Basa

en: View
jv: Tampilan

en: Theme
jv: Tema

en: Picture
jv: Gambar

en: Active
jv: Aktif

en: Signature
jv: Tapak asma

en: Deleted
jv: Dibusak

en: Blocked
jv: Ditolak

en: !date by !username
jv: !date déning !username

en: revert
jv: balékna

en: Revision
jv: Perubahan

en: current revision
jv: révisian saiki
