User Diff (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: Picture
ka: სურათი

en: Active
ka: აქტიური

en: Signature
ka: ხელმოწერა

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: !date by !username
ka: !date ავტორი !username

en: revert
ka: დაბრუნება
