User Diff (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Language
ro: Limba

en: View
ro: Afişează

en: Theme
ro: Temă

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Picture
ro: Imagine

en: Active
ro: Activ

en: Signature
ro: Semnătura

en: Deleted
ro: Şters

en: Blocked
ro: Blocat

en: view revisions
ro: vezi versiuni vechi

en: !date by !username
ro: !date de !username

en: revert
ro: revenire

en: Revision
ro: Revizie

en: current revision
ro: versiunea curentă

en: Changed
ro: Schimbat

en: View changes
ro: Vizualizare schimbări
