User Diff (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Language
da: Sprog

en: View
da: Vis

en: Theme
da: Tema

en: Picture
da: Billede

en: Active
da: Aktiv

en: Added
da: Tilføjet

en: Signature
da: Signatur

en: Deleted
da: Slettet

en: Blocked
da: Blokeret

en: view revisions
da: se versioner

en: !date by !username
da: !date af !username

en: revert
da: gendan

en: Show diff
da: Vis diff

en: Revision
da: Version

en: current revision
da: aktuel version

en: Select different revisions to compare.
da: Vælg versioner til sammenligning

en: next diff >
da: næste diff >

en: < previous diff
da: < forrige diff

en: Current revision:
da: Aktuelle version:

en: Revision of !new_date:
da: Version fra !new_date:

en: Changes to %name
da: Ændringer i %name

en: No visible changes
da: Ingen synlige ændringer

en: Changed
da: Ændret

en: No highlighting
da: Ingen fremhævning

en: Legend
da: Beskrivelse

en: Comparing two revisions:
da: Sammenligner to versioner:

en: Highlight changes
da: Fremhæv ændringer

en: List revisions
da: Vis versioner

en: Show latest diff
da: Vis seneste diff

en: View changes
da: Vis ændringer

en: Updated by !name on @date
da: Opdateret af !name den @date

en: @revision by @name
da: @revision af @name

en: Revisions for @title
da: Versioner af @title
