User Diff (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Language
fa: زبان

en: View
fa: مشاهده

en: Theme
fa: پوسته

en: User Name
fa: نام کاربر

en: Picture
fa: تصویر

en: Active
fa: فعال

en: Added
fa: اضافه شده

en: Signature
fa: امضا

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: view revisions
fa: مشاهده بازبینی‌ها

en: !date by !username
fa: !date توسط !username

en: revert
fa: بازگشت

en: Revision
fa: بازبینی

en: current revision
fa: بازبینی جاری

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: View changes
fa: مشاهده تغییرات
