User Diff (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: View
lv: Skatīt

en: Theme
lv: Tēma

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Picture
lv: Attēls

en: Active
lv: Aktīvs

en: Added
lv: Pievienots

en: Signature
lv: Paraksts

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: view revisions
lv: skatīs revīzijas

en: !date by !username
lv: !username !date

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Show diff
lv: Rādīt izmaiņas

en: Revision
lv: Revīzija

en: current revision
lv: aktīvā revīzija

en: Select different revisions to compare.
lv: Izvēlieties dažādas revīzijas salīdzināšanai.

en: next diff >
lv: nākamās izmaiņas >

en: < previous diff
lv: < iepriekšējās izmaiņas

en: Current revision:
lv: Tekošā revīzija:

en: Revision of !new_date:
lv: Revīzija datumā !new_date:

en: Changes to %name
lv: Izmaiņas uz %name

en: No visible changes
lv: Nav redzamu izmaiņu

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Changed
lv: Labots

en: No highlighting
lv: Nav teksta iezīmēšana

en: Legend
lv: Leģenda

en: Comparing two revisions:
lv: Salīdzinam divas revīzijas:

en: Highlight changes
lv: Izcelt izmaiņas

en: List revisions
lv: Revīziju saraksts

en: Show latest diff
lv: Rādīt pēdējās izmaiņas

en: View changes
lv: Skatīt izmaiņas

en: Updated by !name on @date
lv: Atjaunināts pēc vārda !name datumā @date

en: @revision by @name
lv: @revision no @name

en: Revisions for @title
lv: Revīzijas rakstam @title
