User Diff (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: View
th: ดู

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Signature
th: ข้อความลงท้าย

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: view revisions
th: ดูการเปลี่ยนแปลงรุ่น

en: !date by !username
th: เมื่อ !date โดย !username

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revision
th: รุ่น

en: current revision
th: รุ่นปัจจุบัน

en: Changed
th: เปลี่ยน
