User Diff (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Language
tr: Dil

en: View
tr: Görüntüle

en: Theme
tr: Tema

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: Picture
tr: Görsel

en: Active
tr: Etkin

en: Added
tr: Eklendi

en: Signature
tr: İmza

en: Deleted
tr: Silindi

en: Blocked
tr: Engellendi

en: view revisions
tr: sürümleri görüntüleyebilme

en: !date by !username
tr: !date !username

en: revert
tr: geri al

en: Revision
tr: Sürüm

en: current revision
tr: güncel sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Legend
tr: Gösterge (lejand)

en: Highlight changes
tr: Değişiklikleri vurgula

en: List revisions
tr: Revizyonları listele

en: View changes
tr: Değişiklikleri gör
