User Diff (7.x-1.5) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Signature
ug: ئىمزا

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Time Zone
ug: ۋاقىت رايونى
