User Diff (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Language
am: ቋንቋ

en: View
am: ትይታ

en: Active
am: ገባሪ

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: view revisions
am: ክለሳዎችን ተመልከት
