User Diff (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Language
el: Γλώσσα

en: View
el: Προβολή

en: Theme
el: Θέμα

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Picture
el: Εικόνα

en: Active
el: Ενεργό

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: view revisions
el: ανάγνωση αναθεωρήσεων

en: !date by !username
el: την: !date, από: !username

en: revert
el: επαναφορά

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: current revision
el: τρέχουσα αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο
