User Diff (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: View
eu: Bista

en: Theme
eu: Tema

en: Picture
eu: Irudia

en: Active
eu: Aktiboa

en: Signature
eu: Sinadura

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: view revisions
eu: berrikuspenak ikusi

en: !date by !username
eu: !username erabiltzaileak !date datan

en: revert
eu: leheneratu

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: current revision
eu: Uneko berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta
