User Diff (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: View
fi: Näytä

en: Theme
fi: Teema

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Picture
fi: Kuva

en: Active
fi: Voimassa

en: Added
fi: Lisätty

en: Signature
fi: Allekirjoitus

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Blocked
fi: Suljettu

en: view revisions
fi: versioiden tarkastelu

en: !date by !username
fi: !date, !username

en: revert
fi: palauta

en: Show diff
fi: Näytä erot

en: Revision
fi: Versio

en: current revision
fi: Nykyinen versio

en: Select different revisions to compare.
fi: Valitse verrattavat revisiot.

en: < previous diff
fi: < edellinen versio

en: Current revision:
fi: Nykyinen versio:

en: Revision of !new_date:
fi: Revisio !new_date:

en: Changes to %name
fi: Muutokset kohteeseen %name

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Legend
fi: Selite

en: Highlight changes
fi: Korosta muutokset

en: Show latest diff
fi: Näytä uusimmat eroavaisuudet

en: View changes
fi: Näytä muutokset

en: Revisions for @title
fi: @title versiot
