User Diff (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Language
hr: Jezik

en: View
hr: Pregled

en: Theme
hr: Tema

en: Picture
hr: Slika

en: Active
hr: Aktivno

en: Added
hr: Dodano

en: Signature
hr: Potpis

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Blocked
hr: Blokiran

en: view revisions
hr: pogledaj revizije

en: !date by !username
hr: !date - !username

en: revert
hr: vrati

en: Revision
hr: Revizija

en: current revision
hr: trenutna revizija
