User Diff (7.x-1.6) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Language
km: ភាសា

en: View
km: មើល

en: Picture
km: រូបភាព

en: Active
km: សកម្ម

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: view revisions
km: មើល​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: !date by !username
km: !date តាម !username

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: current revision
km: ការ​ពិនិត្យឡើង​វិញ​បច្ចុប្បន្ន
