User Diff (7.x-1.6) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Language
ku: زمان

en: View
ku: پیشاندان

en: Picture
ku: وێنە

en: Active
ku: چالاکە

en: Signature
ku: مۆر

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: !date by !username
ku: !date لەلایەن !username

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: current revision
ku: پێداچوونەوەی ئێستا
