User Diff (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Theme
lt: Tema

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Active
lt: Aktyvus

en: Added
lt: Pridėta

en: Signature
lt: Parašas

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: view revisions
lt: žiūrėti versijas

en: !date by !username
lt: !date !username

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Show diff
lt: Rodyti skirtumus

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: Select different revisions to compare.
lt: Pasirinkti kitą versiją palyginimui.

en: next diff >
lt: kitas skirtumas >

en: < previous diff
lt: < ankstesnis skirtumas

en: Current revision:
lt: Dabartinė versija:

en: Revision of !new_date:
lt: !new_date versija:

en: Changes to %name
lt: %name pakeitimai

en: No visible changes
lt: Nėra matomų pakeitimų

en: Changed
lt: Pakeista

en: Legend
lt: Legenda

en: Comparing two revisions:
lt: Lyginamos dvi versijos:

en: Highlight changes
lt: Paryškinti pakeitimus

en: List revisions
lt: Versijų sąrašas

en: Show latest diff
lt: Rodyti naujausią skirtumą

en: View changes
lt: Peržiūrėti pakeitimus
