User Diff (7.x-1.6) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: View
nn: Sjå på

en: Picture
nn: Bilete

en: Active
nn: Aktiv

en: Signature
nn: Signatur

en: Deleted
nn: Sletta

en: Blocked
nn: Blokkert

en: view revisions
nn: sjå på tidligare utgåver

en: revert
nn: tilbakestill

en: Revision
nn: Utgåve

en: current revision
nn: denne utgåva
