User Diff (7.x-1.6) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: View
oc: Veire

en: Theme
oc: Tèma

en: Picture
oc: Imatge

en: Active
oc: Actiu

en: Signature
oc: Signatura

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Blocked
oc: Blocat

en: view revisions
oc: veire las revisions

en: !date by !username
oc: !date per !username

en: revert
oc: restablir

en: current revision
oc: version en cors

en: Changed
oc: Modificat
