User Diff (7.x-1.6) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Language
ps: ژبه

en: View
ps: ليد

en: Theme
ps: ویینه

en: Picture
ps: انځور

en: Active
ps: فعال

en: Signature
ps: لاسليک

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Revision
ps: بياكتون
