User Diff (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Language
az: Dil

en: View
az: Görünüş

en: Theme
az: Tema

en: Picture
az: Şəkil

en: Active
az: Aktiv

en: Signature
az: İmza

en: Deleted
az: Silindi

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi
