User Diff (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Language
ml: ഭാഷ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: Active
ml: സജീവമായ
