User Diff (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Language
sk: Jazyk

en: View
sk: Zobraziť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Picture
sk: Obrázok

en: Active
sk: Aktívny

en: Added
sk: Pridané

en: Signature
sk: Signatúra

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: view revisions
sk: zobraziť revízie

en: !date by !username
sk: !date od !username

en: revert
sk: vrátiť

en: Show diff
sk: Zobraziť rozdiely

en: Revision
sk: Revízia

en: current revision
sk: aktuálna revízia

en: Select different revisions to compare.
sk: Vyber rôzne revízie pre porovnanie.

en: next diff >
sk: nasledujúci rozdiel >

en: < previous diff
sk: < predchádzajúci rozdiel

en: Current revision:
sk: Súčasná revízia:

en: Revision of !new_date:
sk: Revízia z !new_date:

en: Changes to %name
sk: Zmeny pre %name

en: No visible changes
sk: Žiadne viditeľné zmeny

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Changed
sk: Zmenené

en: No highlighting
sk: Bez zvýrazňovania
