User Disk Quota (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Save
bg: Запази

en: User
bg: Потребител

en: Roles
bg: Роли

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
bg: Файлът е с размер %filesize , който надвишава максималната дискова квота от %quota.
